Video průvodce Marokem

Maroko

#1 vlog - Cesta do Fezu, Maroko

Do Maroka jsem jel v listopadu na cca 10 dní. Vychytal jsem levné letenky přes Bergamo do Fesu. Návštěva Fesu byl vždycky můj sen, tak se pojďte podívat jak se to splnilo.


#2 vlog - Medina ve Fezu a koželužny Chaouwara Tanneries, Maroko

Jak jsem s průvodcem prošel Fez, jak jsem chtěl navštívit koželužny jinak než běžní turisté, jak jsem si koupil bundu přímo z koželužen a jak jsem se naštval na průvodce a dal mu výpověď.


#3 vlog - Modré město Chefchaouen, Maroko

Jak jsem si pronajímal auto v Maroku. Jak jsem jel přes úžasné krajiny do modrého města, které jsem si opravdu užil.


#4 vlog - Města Tetuan, Tanger a Asilah, Maroko

Z modrého města jsem jel dále do města Tetuan s nádherně bílou medinou a koupil jsem nádherný koberec. Dále jsem jel k nejsevernějším cípům Maroka, kde jsem objevil nádhenrý majak. Následně jsem jel po dálnici směrem k Rabartu a navštívil nádherné městečko Asilah.


#5 vlog - Rabat, Volubilis a cesta na Saharu, Maroko

V Rabatu jsem přečkal noc v hrozném hotele a brzo ráno utekl a navštivil památky v Rabatu. Následně jsem jel přes královské město Meknes do Volubilis, kde se nachází ruiny proslulého římského města. Noc jsem pak ztrávil v městečku Moulay Idris. Další den jsem se vydal na dlouho cestu na Saharu. Během cesty jsem navštívil cedrový les u města Azraou, kde jsem objeivl neuvěřitelné opice!


#6 vlog - Sahara a neuvěřitelná cesta středním Atlasem, Maroko

Na Sahaře jsem zažil krásné dva dny, projel se na velbloudech a strávil úžasnou noc pod hvězdami uprostřed pouště. Na Saharu se ale dostanete poměrně jednoduše, co následovalo už tak jednoduché nebylo. Projet malým autem horskou kamenitou cestu středním Atlasem? Jak to dopadlo zjistíte v posledním díle této série.


Pokud byste měli dotazy, připomínky nebo nějakou Vaši zkušenost, napište mi ji prosím do komentáře dole. Pokud se Vám navíc článek líbil, tak ho prosím sdílejte na svém Facebooku. Tím vším mi pomůžete v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 09. 02. 2019