Thajsko: 1 klik, 55 nocí a přípravy

Cestovatelský seriál

Letenka ukrajinské aerolinky

Hlídal jsem letenku do Thajska delší dobu. Zkoušel jsem různé možnosti hlídačů, jak radí travelhacking.cz. Viděl jsem zpáteční letenky i za něco přes 5 tisíc Kč. Nicméně to byly většinou last minuty a na krátkou dobu. Včera jsem tedy koupil letenku za 11 135 Kč a poletím z Prahy s přestupem v Kyjevě s Ukraine International Airlines. Ta Ukrajina mě trochu děsí, nicméně po pročtení diskusí a zjišťování informací by to mělo být v pohodě.

Bude ze mě digitální nomád

Dne 11. dubna odletím z Prahy na 55 nocí a bude to moje nejdelší cesta mimo domov. Vyzkouším pravý život digitálního nomáda a budu pracovat na projektech pro své klienty stejně, jako bych byl tady. Po šichtě nepůjdu do čajovny, ale půjdu na pláž nebo se podívat na buddhistické chrámy. Chtěl bych vyzkoušet šnorchlování a chtěl bych se seznámit s dalšími nomády z celého světa.

Plánování

Prozatímní plán cesty je Chiang Mai a oblast Krabi/Phuket. Ideálně obě oblasti na polovinu času. Nyní musím naplánovat a zařídit:

  • Vízum do Thajska na 60 dní v Praze
  • Hlídaní mých čtyřnohých miláčků
  • Ubytování
  • Vnitrostátní spoje

Pokud byste měli dotazy, připomínky nebo nějakou Vaši zkušenost, napište mi ji prosím do komentáře dole. Pokud se Vám navíc článek líbil, tak ho prosím sdílejte na svém Facebooku. Tím vším mi pomůžete v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 14. 02. 2015