Thajsko: 1 klik, 55 nocí a přípravy

Letenka ukrajinské aerolinky

Hlídal jsem letenku do Thajska delší dobu. Zkoušel jsem různé možnosti hlídačů jako radí travelhacking.cz. Viděl jsem zpátečný letenky i za něco přes 5 tisíc. Nicméně to byly většinou last minuty a na krátkou dobu. Včera jsem tedy koupil letenku za 11135 Kč a poletím z Prahy s přestupem v Kyjevě přes Ukraine International Airlines. Ta Ukrajina mě trochu děsí, nicméně po čtení diskusí a zjišťování informací, by to mělo být v pohodě.

Bude ze mně digitální nomád

11. dubna odletím s Prahy na 55 nocí a bude to moje nejdelší cesta mimo domov. Vyzkouším pravý život digitálního nomáda a budu pracovat na projektech pro své klienty stejně, jako bych byl tady. Po šichtě nepůjdu do čajovny, ale půjdu na pláž nebo se podívat na budhistické chrámy. Chtěl bych vyzkoušet šnorchlování a chtěl bych se seznámit s dalšími nomády z celého světa.

Plánování

Prozatimní plán cesty je Chiang Mai a oblast Krabi/Phuket. Ideálně obě oblasti na polovinu času. Nyní musím naplánovat a zařídit:

  • Vízum do Thajska na 60 dní v Praze
  • Hlídaní mých čtyřnohých miláčků
  • Ubytování
  • Vnitrostátní spoje

Líbil se ti článek? Tak ho nasdílej prosím na tvůj facebook nebo mi aspoň nechej komentář. Tím mi pomůžeš v motivaci psát další články z mých cest.