Soutěž o batikovaný obraz z Jávy

Soutěž

Rozhodl jsem se pro čtenáře blogu Digitramp a fanoušky facebookové stránky Digitramp uspořádat soutěž o nádherný batikovaný obraz, který jsem sám vybral a zakoupil v jednom z krámků přímo v jávském městě Yogyakarta.

Pokud chcete zkusit své štěstí, stačí k tomu dva jednoduché kroky:

  1. Zaregistrujte se v soutěži dole ve formuláři (zadejte svůj email a jméno)
  2. Sdílejte tento odkaz veřejně na svém facebooku (tak, aby to mohl ověřit).

1.6. 2018 oznámím výherce losování na facebooku. Následně zašlu obraz poštou přímo na adresu výherce. Registraci v soutěži souhlasíte se zasíláním newsletterů na Váš email (samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit).

Tak co, jdete do toho?

Soutěž o batikovaná obraz z Jávy

Co to je batikovaný obraz?

Ve městě Yogyakarta na jihu střední Jávy v Indonésii se zachovalo staré řemeslo batikování, kdy se různě nanáší barvy na látku a postupným vykrytím vznikají zajímavé obrazce. Určitě znáte batikované trička, která jsme všichni dělali ve škole nebo v kroužcích. Tak toto je něco podobného, jen je to daleko více složitější a výsledek stojí opravdu za to.

1. krok - registrace do soutěže

2. krok - sdílení soutěže na facebooku

 Pokud byste měli dotazy, připomínky nebo nějakou Vaši zkušenost, napište mi ji prosím do komentáře dole. Pokud se Vám navíc článek líbil, tak ho prosím sdílejte na svém Facebooku. Tím vším mi pomůžete v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 08. 04. 2018