Maroko: 30 dní do příjezdu

Cestovatelský seriál

Co vše musím ještě zařídit? Co vše musím ještě naplánovat? Jakou si vzít s sebou hotovost? Která místa určitě navštívit? Co nezapomenout doma? Je možné takto pracovat a přitom si užívat cest v dalekých exotických zemích? Budu schopen vše zařídit tisíc kilometrů od domova a od českých klientů? Navštívím plánovaná místa a budu mít dostatek času na práci a zároveň na cesty? Bude všude k dispozici rychlá Wi-Fi anebo alespoň data přes mobil?

To je jen několik otázek, které se mi honí hlavou před odjezdem na 17denní pobyt v Maroku, který by měl být tak trochu testem životního stylu digitálního nomáda. Maroko je pro mne zemí stále zahalenou mnoha tajemstvími. Vyprahlé pouště, oázy, Vysoký Atlas a diametrálně odlišná kultura. Bude to tak trochu zkouška sama sebe vzhledem k tomu, že do Maroka přiletím zcela sám.

Notebook, iPad, Canon EOS 550D, Google Nexus 7, několik kousků šatníku a moje maličkost se zčista jasna 10. 11. 2014 objeví na letišti v Marrakeschi. Hledající autobusovou zastávku a cestu k zarezervovanému Riadu Jakoura a zkoumající zvědavými pohledy celou oblast...


Líbil se ti článek? Tak ho nasdílej prosím na tvůj facebook nebo mi aspoň nechej komentář. Tím mi pomůžeš v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 10. 10. 2014
Nečekej a zkus si taky najít svou letenku!

Připravil jsem pro Vás na konci každého článku vyhledávač letenek od společnosti Pelikán, přes kterou jsem již několikrát akční letenky koupil a zažil tak skvělá dobrodružství.