Maroko: 30 dní do příjezdu

Cestovatelský seriál

Co vše musím ještě zařídit? Co vše musím ještě naplánovat? Jakou si vzít s sebou hotovost? Která místa určitě navštívit? Co nezapomenout doma? Je možné takto pracovat a přitom si užívat cest v dalekých exotických zemích? Budu schopen vše zařídit tisíc kilometrů od domova a od českých klientů? Navštívím plánovaná místa a budu mít dostatek času na práci a zároveň na cesty? Bude všude k dispozici rychlá Wi-Fi anebo alespoň data přes mobil?

To je jen několik otázek, které se mi honí hlavou před odjezdem na 17denní pobyt v Maroku, který by měl být tak trochu testem životního stylu digitálního nomáda. Maroko je pro mne zemí stále zahalenou mnoha tajemstvími. Vyprahlé pouště, oázy, Vysoký Atlas a diametrálně odlišná kultura. Bude to tak trochu zkouška sama sebe vzhledem k tomu, že do Maroka přiletím zcela sám.

Notebook, iPad, Canon EOS 550D, Google Nexus 7, několik kousků šatníku a moje maličkost se zčista jasna 10. 11. 2014 objeví na letišti v Marrakeschi. Hledající autobusovou zastávku a cestu k zarezervovanému Riadu Jakoura a zkoumající zvědavými pohledy celou oblast...


Pokud byste měli dotazy, připomínky nebo nějakou Vaši zkušenost, napište mi ji prosím do komentáře dole. Pokud se Vám navíc článek líbil, tak ho prosím sdílejte na svém Facebooku. Tím vším mi pomůžete v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 10. 10. 2014