Jede se na Tenerife!

Vím, plánují strávit české jaro na indonéském ostrově Bali, ale nedalo mi to a musím zažít nějaké to další dobrodružství dříve. Dneska jsem se jen tak ze srandy podíval na letenky z Německa na Kanárské ostrovy a samozřejmě jsem našel velmi dobré letenky v listopadu a prosinci. Pouze 2600 Kč za zpáteční letenku z Frankfurtu nad Mohanem. KOUPENO!

Ano, bude mi trvat celou noc se dostat na toto letiště z Ostravy, ale přes Student Agency to výjde něco malo přes 2 000 Kč tam i zpět (vlak+bus). Takže za 4 600 Kč se dostanu na ostrov v Atlanském oceánu a to ještě s obrovskou sopkou Pico de Teide, která se tyčí do výšky 3 718mnm!

Ubytování jsem sondoval a výjde do 10 000 Kč na měsíc, nicméně vyjednávám nyní přes Airbnb ubytování dokonce za cenu 5 000 Kč na měsíc. Po ostrově budu podnikat dobrodružství autem, které pronajmu asi za 5 000 Kč.

Ceny jsou na ostrově dle numbeo asi o 20% drahší, samozřejmě restaurace skoro o 100%, ale já si budu klidně vařit. Hlavně, že uvidím tu sopku a úžasnou přírodu.

Od dnešní noci budu opět usínat s představami jaké to tam bude!

Líbil se ti článek? Tak ho nasdílej prosím na tvůj facebook nebo mi aspoň nechej komentář. Tím mi pomůžeš v motivaci psát další články z mých cest.