Jede se na Tenerife!

Cestovatelský seriál

Vím, plánuji strávit české jaro na indonéském ostrově Bali, ale nedalo mi to a musím zažít nějaké to další dobrodružství dříve. Dneska jsem se jen tak ze srandy podíval na letenky z Německa na Kanárské ostrovy a samozřejmě jsem našel velmi dobré letenky v listopadu a prosinci. Pouze 2600 Kč za zpáteční letenku z Frankfurtu nad Mohanem. KOUPENO!

Ano, bude mi trvat celou noc se dostat z Ostravy na toto letiště, ale přes Student Agency to vyjde na něco málo přes 2 000 Kč tam i zpět (vlak+bus). Takže za 4 600 Kč se dostanu na ostrov v Atlantickém oceánu s obrovskou sopkou Pico de Teide, která se tyčí do výšky 3 718 m n. m.!

Sháněl jsem ubytování, které vyjde do 10 000 Kč na měsíc, nicméně nyní vyjednávám ubytování přes Airbnb dokonce za cenu 5 000 Kč na měsíc. Po ostrově budu podnikat dobrodružství autem, které pronajmu asi za 5 000 Kč.

Ceny jsou na ostrově dle numbeo asi o 20 % vyšší, samozřejmě restaurace skoro o 100 %, ale já si budu klidně vařit. Hlavně, že uvidím tu sopku a úžasnou přírodu.

Od dnešní noci budu opět usínat s představami, jaké to tam bude!


Líbil se ti článek? Tak ho nasdílej prosím na tvůj facebook nebo mi aspoň nechej komentář. Tím mi pomůžeš v motivaci psát další články z mých cest.

Článek byl publikován: 20. 09. 2015
Nečekej a zkus si taky najít svou letenku!

Připravil jsem pro Vás na konci každého článku vyhledávač letenek od společnosti Pelikán, přes kterou jsem již několikrát akční letenky koupil a zažil tak skvělá dobrodružství.